Uzun Saçlı Bornova Travesti Esmeray

Oldukça güzelim, herkes vücudumun şekline bayılır tam bir kum saati gibidir. Belim incedir, kalçalarım ve göğüslerim ise oldukça büyüktür. Saçlarım belime uzanır. İsterseniz açık bırakabilirim, yüzünüze değmesine izin veririm, isterseniz de örebilirim böylece bir at kuyruğu gibi görünür ve istediğinizde çekebilirsiniz. 

Bornova Travesti için en ideal fiziğe ve güzelliğe sahibim. Bu işe başladıktan sonra birtakım estetikler yaptırdım aslında zaten güzeldim ama modaya uymak lazım ve iyi görünmeyi herkes çok sever. Ayrıca herkes işine yatırım yapar, benim de işim bedenime ve güzelliğime bağlı olduğuna göre ben de kendime yatırım yapıyorum. 

Haydi Benime Uçuşa Geçin!

Yorgunken tv izlemeyi severim. Ne olursa olsun gülecek bir şeyler bulurum. Yani vaktiniz varsa tv açar ve birlikte eğleniriz. Onu içmem, bunu sevmem de demem. Siz ne içmek isterseniz içerim, bir yere gitmek için yanınızda güzel ve iyi davranan birini arıyorsanız ona da varım. Her ortama uygun giyinebilirim. Gece gezmesine gidip sonra da bir otelde kalabiliriz benim için sorun olmaz. 

Sizi seversem para bile almadan sadece vakit geçirmek için sizinle takılabilirim. Yani zevk işi bu, benim de ideolojilerim var. Eğlenmek, gülmek ve zamanı çok iyi değerlendirmek. Dolu dolu yaşamayı unuttuysanız. Eskiden olduğunuz o delikanlıyı artık hatırlamıyorsanız size yardımcı olurum ve kendinizi benimle yeniden keşfedersiniz. 

Haydi Kendinizi Keşfedin!

Bornova Travesti size iyi gelecektir. Kimsenin bilmesine gerek yok, sırrımız sizinle benim aramda, gerçek adınızı bilmeme vs de gerek yok. Ne iş yaptığınız, nereli olduğunuz ya da nasıl göründüğünüzü pek önemsemem ben kalbin derinlikleriyle ilgilenirim. İyi insan nasıl görünürse görünsün iyidir. Bana da iyi bir kalp lazım. Kaba olmayan, duyarlı ve bencil olmayan.

Değerlerim sadedir ama sizin de öyle olmalı. Dediğim gibi her zaman Bornova Travesti olarak yanınızda olabilirim bunun için beni ne zaman isterseniz o zaman arayabilirsiniz. Mesaj atabilirsiniz, böylece herşeyi birlikte kararlaştırırız ve gerekirse buluşuruz. Zaman değerli bir kavramdır ve düşünmenize gerek yoktur. Hemen ulaşın ve keyif çatalım!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*