Tüm Seks Pozisyonlarını Yapan Bornova Mine

Cinsellik farklı pozisyonların yapılması ve bunlardan haz alınması sayesinde daha büyük lezzetler anlamına gelir. İşte bu yüzden her daim Bornova Travesti hizmetlerimi sunarken bunları göz önünde bulundururum. 

Harika anlar yaşatma konusunda son derece istekli ve hevesli Bornova Travesti Mine ben beyler. Gözlüklü, kumral, yuvarlak popolu ve aynı zamanda seksi bir hatunum. Bunun yanı sıra kurallar ve kriterler olmadan seviştiğim için cinsel beraberliklerde tüm beklentileri en sonuna kadar karşılamasını bilirim. Bundan ötürü hemen arayarak güzel zevkler için beni arayabilirsiniz. 

Pozisyon Zenginliği Sunarak Sizleri Mest Ederim

Birçok kadının hem hızlı bir biçimde hem de ilgisiz olarak seks yapması beylerin en çok nefret ettiği konuların başında geliyor. Artık buna tam anlamıyla bir son vermenin vakti geldi sanırım. Bornova Travesti olarak sizlere sevgili tadında beraberlikleri hiçbir engelleme, sorun olmadan vaat ediyorum. Tabi ki bu noktada 29 yaşında, bakımlı bir kadın olduğumu hemen ifade edeyim.

Beylerin değişik pozisyonlarda seks yapmak istemeleri son derece normaldir. Ben de bunlara her daim ayak uyduran bir kadınım. Akla gelen ilk seçenek misyonerdir. Bacaklarımı iki yana açar ve girmenizi beklerim. Bunun ardından belinize dolanırım. Harika bir hazzın ortaya çıkması bu sayede çok da zor değildir.

Doggy ise kesinlikle çok sıra dışı bir pozisyon olması ile dikkat çeker. Bunun nedeni ise tam anlamıyla köpek gibi durarak içine almamdır. Bunu da arkadan çok başarılı bir biçimde yaparım. Cowgirl hastası bir hatunum. Bu da üstte olmak dBornovatir. Dikleşmiş olan organınızı köküne kadar alırken ellerimi göğsünüze bastırarak farklı zevklerin kapısını en sonuna kadar açmış oluruz. Daha fazlası da vardır. 

Geniş Fantezi Dünyamın İçine Hemen Girebilirsiniz 

Bornova Travesti olarak benle iletişime geçmek isteyen beyleri büyük bir memnuniyetle karşılarım. Kısa mesaj yollanmasını istemiyorum. Bu tip bir iletişim yöntemim yoktur. Bundan dolayı her zaman telefon araması söz konusu olmalıdır. Çünkü sesinizi duymam gerekiyor. Aynı zamanda bu sayede kibar bir erkek olup olmadığınızı da anlarım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*