Seks Öncesinde Sohbet Etmesini Seven Selda

Güzel ve haz dolu beraberlikleri bir Bornova Travesti olarak her zaman beylere verir ve aynı zamanda onların mutlu olmasını sağlarım.

Aşklarım merhabalar, nasılsınız? Ben çok iyiyim. Adım Bornova Travesti Selda. 32 yaşında, oldukça bakımlı ve güzel, aynı zamanda olgun bir kadınım. Seksi bir sevgili tadında sunarım. Bu da ne kadar farklı ve özel olduğumu net bir biçimde gösterir. Aynı zamanda cinselliğe dair bir sınırımın hiçbir şekilde bulunmadığını da ifade etmem lazım. Bu sayede dilediğiniz her şeyi yaşayabilirsiniz. 

Sıcak Kanlı ve Sohbet Etmesini Seven Bir Kadınım 

Her zaman seks yapmak bir duygunun dışa vurumu dBornovatir. Ancak bunun oldu bitti şeklinde yapılması güzel bir haz almanın önünde engeldir. Bornova Travesti olarak işte ben bu tip bir kadın olmadığım için her zaman daha çok haz ve zevk veririm. Çünkü beni tercih etmiş olan beyleri bir sevgili gibi görürüm. Onlarla seks öncesinde karşılıklı bir biçimde sohbet etmek benim adıma çok büyük bir haz dBornovatir. Bu sayede üzerimizdeki yabancılık da atılmış olacaktır. 

Bunun yanı sıra Bornova Travesti hizmetlerim beyler için her zaman sıra dışıdır. Tabi ki bunların arasında yer alan ön sevişme söz konusudur. Bunun yanı sıra özellikle oral ve anal gibi çok büyük ilgi gören seçenekler de vardır. Bunların tümünde kondom kullanılmasına gerek kalmaz. Zaten her daim temiz, bakımlı ve hijyenik bir kadın olduğumdan aklınızda bir soru işareti olmasın.

Dilediğiniz değişik tüm pozisyonları her daim gerçek yapabiliriz. Buna göre ayakta, yatakta, mutfak tezgahının üzerinde ve fazlası vardır. Benim için önemli olan husus ise sizin tam olarak neleri istediğinidir. Ancak bu şekilde karşılıklı hazzın en büyüğünü alabiliriz. Bu sayede özellikle orgazm duygusunun gerçek olması mümkündür. 

Otellerde Sevişebiliriz

Her Bornova Travesti hizmetimi sadece yıldızlı ve aynı zamanda bakımlı olan otellerde veririm. Bunun haricinde kalmış olan mekanları ise kullanmam. Bunlar benim temel kurallarımın arasında yer almasından ötürü kesinlikle buna göre hareket etmeniz gerekiyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*