Randevularını Whatsapp Üzerinden Veren Feyza

Seksi yaparken hazların alınması konusunda sınırların olmaması her zaman beylerin daha kolay bir biçimde mutlu olmasını sağlar. Bornova Travesti hizmetlerimde buna dikkat eden bir hatunum. 

Selamlar sevgili beyler ben Bornova Travesti Feyza. 24 yaşında son derece genç ve bakımlı bir hatunum. Randevu verme konusunda farklı bir sistemi kullanırım. Bu da Whatsapp hattım olarak dikkat çeker. Erişimin sağlanması basittir. Bunun yanı sıra seks hususunda kesinlikle sınırları sonuna kadar zorladığımı da bilmeniz lazım. Bu hem benim hem de sizin adınıza harika lezzetlerin alınabilmesi dBornovatir. 

Anında Randevu Alarak Benimle Kendinizi Ödüllendirebilirsiniz

Seks için farklı birçok kadın hizmet verirken ben ise bunların arasında sahip olduğum özelliklerim sayesinde hemen öne çıkarım. Yaş ortalamasının fazla olduğu sektörde sadece 24 yaşında Bornova Travesti olarak dikkat çekerim. Bunun yanı sıra güzelliğim dillere destandır. Bembeyaz tenim, fit vücudum ve fazlasının söz konusu olduğunu görebilirsiniz. 

Tabi ki randevu aldıktan sonra beraberliklerimizi bir sevgili gibi sunarım. Oldu bitti, aceleci tavır veya bunun gibi şeyler bende söz konusu olamaz. Bu yüzden diğer hatunlardan ayrılmasını bilirim. Ayrıca hizmetlerim her daim erkeklerin karşılıklı haz ve beğeni ilkesine göredir. Talepleri dikkate alırım. 

Seanslık olarak tanımlanmış ve son derece kısa süreli olan beraberliklere evet demem. En az 3 saat olacak şekilde kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra oral, ön sevişme ve anal hizmetlerim var olmasından dolayı bulutların üzerindeymiş gibi hissetmeniz benimle mümkündür. Dileyen beylerle karşılıklı küçük seks oyunları da oynayabiliriz. Bu da sizin artık sıradan hale gelmiş olan seks hayatınıza bir renk katmak dBornovatir. 

Sekste Sınırlar Olmadan Sevişelim

Bornova Travesti hizmetlerimi alabilmek için elbette benden randevu talep etmeniz lazım. Kesinlikle Whatsapp hattımı kullanmanız gerekiyor. Bunun nedeni ise ilgili alan üzerinden karşılıklı bir biçimde resim yollama fırsatının sunulmuş olmasıdır. Ben beğeniye büyük bir önem veririm. Tabi ki aynı şekilde sizin de taleplerinize kulak kabartırım. Beğenme olmazsa ne yazık ki beraberlik yaşamamız söz konusu değildir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*