Kıvır Kıvır Saçlı Bornova Travesti Banu

Merhaba, kıvır kıvır tatlı Banu geldi. Saçlarım kıvırcık olduğu için kendimi bu şekilde tanımlamaktan hoşlanıyorum. İstersen, sen de bana kıvır kıvır Banu diyebilirsin şimdiden, yüzünde tatlı bir tebessüm oluşturduğumu biliyorum. Çünkü, bu şekilde söylBornova beni de mutlu ediyor. Neyse bunları geçelim. Bornova Travesti arayan tatlı, sevimli ve benim gibi heyecanı fazlasıyla seven beyefendiler için profilimde numaram bulunuyor. E daha neyi bekliyoruz, hemen ara ve benimle gerçek bir randevuya çık! 

Anı Hissetmek İster Misin?

Bornova Travesti olarak bana güvenmenize ve beni hissetmenize fazlasıyla önem veririm. Güven olmadan, biliyoruz ki bir saniyeliğine bile ilişki kesinlikle kurulamaz. Eğer sen bana güvenirsen, ben de sana kendimi bırakırım ve mükemmel vakitler geçirebiliriz. Senden bana şiirler okumanı ya da edebiyat parçalamanı kesinlikle istemiyorum. Sadece anda kalıp, dolu dolu vakitler yaşatacağımı bilmen benim için yeterli. 

Eğlenmekten, eğlendiğim anın tadını çıkarmaktan fazlasıyla hoşlanıyorum. Bu yüzden, arkadaşlarım bana genellikle fazlasıyla deli dolu olduğumu söylerler. Güzel olmaktan, güzel giyinmekten, gezmekten ve partnerimle beraber heyecanlı saatler geçirmekten hoşlanıyorum. Kendime önem veririm. Her gün farklı ojeler sürmek, farklı kokular kullanmak ve giydiğim kıyafetlerin bana yakışmasına özen gösteririm. Aynaya bakıyorum yıkılıyorum daha fazlasını beni yaşayarak öğrenmeni çok isterim. 

Dar kıyafetler giymekten çok hoşlanıyorum. Bunun asıl sebebi, fiziğime güvenmemden kaynaklanıyor. Spor yapmıyorum. Yalnızca düzenli besleniyorum. Bu yüzden kıvrımlarım dikkat çekiyor. Profilimdeki fotoğraflarımdan da anlayacağın gibi gerçek bir mankeni aratmıyorum. Seninle vakit geçirirken, kendimi sana bırakacağımdan emin olabilirsin. Yani dümen sen de! 

Heyecanı doyasıya hissedebiliriz. Eğer sen de kendine güveniyorsan ve benim gibi fazlasıyla iddialı isen uzun uzun düşünmeye gerek yok. Hemen beni arayabilirsin. Eğlenceli sohbet edebiliriz. Sonrasında gerçek buluşmalarda harika vakitler geçirmeniz mümkün. Yapman gereken çok basit! Yalnızca profilimi inceleyerek ve sana anlattıklarından yola çıkarak benimle bir arada olmalısın. Ana yaşatacağıma inan! Bana hissettireceklerin için şimdiden dört gözle bekliyorum. Bornova Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*