Kaliteli Beylerle Sevişen Bornova Gülçin

Seks konusunda seçici ve aynı zamanda kuralları olan bir Bornova Travesti kadın olarak şartlarıma uymanız durumunda seks yapmamızın önünde hiçbir engel veya sorun da kalmaz. 

Merhaba elit beyler. Ben Bornova Travesti Gülçin. 25 yaşında, 1,76 boyunda ve 55 kiloda hoş bir kadınım. Zaten tek başına sahip olduğum fiziki ölçülerim bile ne kadar güzel, farklı, çekici bir hatun olduğumu ortaya koyar. Özellikle cinsel beraberliklerimde kaliteye önem veririm. Öyle önüne gelen erkekle yatan bir kadın olmadığımdan belli kurallarım vardır. İşte bunlara önem veren ve uyan beyleri beklerim. Telefonumun her zaman açık olduğunu da ifade edeyim. 

Seks Yapacağım Beyleri Ben Seçerim

Sekste kriterleri olan bir kadınım. Vallahi ben Bornova Travesti seçenekleri arasında özel bir kişiyim. Bundan dolayı öyle sıradan erkekleri kabul etmem gibi bir durum asla söz konusu olamaz. En başından kibar olmayan beyleri elediğimi söyleyeyim. Belli bir yaş aralığım vardır. Bu ise en az 30 en çok 50 şeklindedir. 

Tabi ki beylerde koku her zaman mühim olmasında dolayı bu konuda çok ısrarcı olduğumu bilmeniz lazım. Buna göre her daim güzel kokan, duşunu almış olan erkekleri kabul ederim. Aksi halde kötü bir kokuyu hissettiğim an görüşmeyi daha başlamadan bitirmiş olurum. İşte bu kurallarıma tam uyumlu olan elit, kibar beylere yok demem. 

Anal hizmetim yoktur sevgili beyler. Lütfen bu konuda çok fazla ısrar etmeyin. Ne kadar çok ödeme yapacağınızın benim açımdan hiçbir önemi yoktur. Bunun yanı sıra kondom olmadan kalmaz. Bu da değişmeyen bir kuralımdır. Ancak oral, ön sevişme, vajinal berberliklerim her zaman sizler için var olduğundan beklentilerinizi de karşılarım. 

İletişimi Kurarak Tadımı Alabilirsiniz

Tabi ki tüm bunlar ve fazlası için benimle iletişim kurmanız gerekiyor. Bornova Travesti numaram özel olmasının yanı sıra her daim açıktır. Kibar olan beylerin aramasını istiyorum. Çünkü ben nasıl elit ve kaliteli isem beni tercih edecek olanların da aynı şekilde bu tip özelliklere sahip olması lazım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*