İddialı Bornova Travesti Bayan Yağmur

Merhaba, ben Yağmur. Bornova’da ikamet ediyorum. 23 yaşındayım. Yaşımı çok fazla göstermem. Genellikle benim daha büyük olduğumu söylerler. Genlerimizden kaynaklanıyor sanırım. Çünkü ailede hiç kimse yaşını göstermiyor. Neyse, bunlar senin için çok önemli değil! Biz konumuza gelelim. Bornova Travesti ihtiyacını, içimdeki saklı arzularımla beraber hissetmek istiyorsan doğru profildesin! Hemen beni ara

Tutkulu Maceraya Dalalım!

Benim için özel anlar, en doyumsuz saatlerdir. Asla bitmesin istiyorum. Tutkuyu çok severim. Karşımdaki partnerimin de bana aynı şekilde tutkulu davranmasından keyif alıyorum. Maceracı bir yanım vardır. Gezmekten, eğlenmekten, yeni yerler keşfetmekten çok hoşlanırım. Birçok ülkeye seyahat ettim. Uzun süredir Bornova’da yaşıyorum. Ama Bornovalı değilim. Bornova Travesti ile vakit geçirmek isteyen erkekler sıcak, sevecen, güler yüzlü ve iddialı partnerler arıyor. Ben de, bunların hepsi ve daha fazlası mevcut! Kendime o kadar güveniyorum ki, hiçbir zaman yanılmadım.

Karşımdaki insanı mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum. Maceracı yanım sanırım burada birazcık devreye giriyor. Karşımdaki partneri keşfetmeyi seviyorum. Onun da beni keşfetmesi hoşuma gidiyor. Seninle çok güzel sohbetler edebiliriz. Bu arada, çok iyi bir sırdaşım. Bana anlatmak istediklerin, denBornova istediklerin, yapmak istediğin ne varsa hepsini seninle deneyebiliriz. 

Profilimde numaram bulanıyor. Aynı zamanda gerçek fotoğraflarım var. Sen beni görüp beğendiysen, benim de seni görüp de beğenmem gerekir. Bu yüzden seninle iletişime geçtiğimde, gerçek fotoğrafların olmalı. Aksi takdirde sana güvenemem. Güvenmediğim birliktelik yaşamakta istemem. Bu konuda bana hak vermelisin. Eğer ki fotoğraflarımı beğenip, benimle iletişime geçmek istiyorsan hemen ara.. 

Telefonun ardında seni bekliyorum. Beni daha çok daha fazla bekletmeden, iletişime geçelim. Gerçek buluşmada, seninle bulunmak için sabırsızlanıyorum. Uzun uzun kendimi anlatmayı sevmiyorum. Bu yüzden beni benimle yaşamanı isterim. Hissederek, beni yaşayarak öğrenmenle çok daha çabuk tanıyacağından eminim. Anlattıklarım ile ilgili küçük bir parça bile seni bana doğru çektiyse, hemen ara bu anı değerlendirmeliyiz. Bornova Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*