Her Zaman Güzel Kokan Bornova Travesti Selma

Bornova’dan selamlar. Benim adım Selma. Travesti Bornova olarak beylerin her türlü ihtiyacını karşılayan seksi bir hatunum. 25 yaşındayım. Genç ve sevimli bir kadın olarak seksi iliklerine kadar hissetmek isteyen erkekleri bekliyorum. Özellikle sınırlarımın olmaması sayesinde farklı bir deneyimi kolaylıkla yaşayabilirsiniz. Böylelikle anın tadını çıkarabiliriz. 

Çok Özel ve Seksi Bir Kadınım

Travesti Bornova olarak piyasanın en sıra dışı bayanlarından birisiyim. Özelliklerim ise şu şekildedir;

  • Güzelliğimi korumak için hiçbir masraftan kaçınmam. Yüzyüze geldiğimizde bunu zaten görebilirsiniz.
  • Baştan çıkarıcı parfümler kullanırım.
  • Sözü ve sohbeti hoş olan bir kadınım. Böylelikle seks öncesinde bunu yapabiliriz.
  • Aynı zamanda işimi aceleye getirmem.
  • Her saniyenin hazzını almak benim için kesinlikle çok önemlidir.
  • Tüm müşterilerimi bir sevgili gibi görürüm. 

Sunduğum Hizmetler Sizi Bulutların Üstüne Taşır

Seks her zaman uçsuz bucaksız bir deniz gibidir. Bundan dolayı her anının denenmesi, bunun gerçek yapılması hazların en büyüğü anlamına gelecektir. Bu noktada özellikle ön sevişme konusunda hiçbir sınırımın bulunmadığının altını çizeyim. Böylelikle karşılıklı şekilde birbirimizin vücudunun tadını alabiliriz. Tabi ki dilediğiniz kadar bu pozisyonda kalmamız mümkündür.

Ben genellikle seksin spontane bir biçimde yapılmasını seviyorum. Yani bir plan dahilinde olmamalıdır. Travesti Bornova her zaman en deneyimli kadınlardan birisi olduğum için bu konuda bana güvenin. Sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece benim kollarıma bırakınız. 

Cinselliğin daha farklı türlerini de gerçek yapabiliriz. Tabi ki bunun içinde her daim oral seks vardır. Gerek karşılıklı gerekse tek taraflı olarak gerçekleştirebiliriz. Anal sekse de yok demem. İşte bu özelliklerim sayesinde tüm beyleri rahatlıkla mutlu edebilirim. 

Seks ile Yanmak İçin Arayınız

Seks yapmak ve harika tatlar almak için beni aramanız yeterlidir. Telefonum sürekli açık olmasının yanı sıra bazen yanıt vermem söz konusu olmayabilir. İşte böyle durumlarda mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Özellikle seks için kendi evimi kullanıyorum. Bunun yanı sıra hem otellere hem de güvenli olan değişik apartlara gitmemiz de mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*