Hem Oral Hem de Anal Yapan Bornova Simge

Cinselliği hiçbir şekilde bir tabu olarak görmeyen, güzel, seksi ve bakımlı bir Bornova Travesti sayesinde rahatlamak sizler için harika bir deneyim olacak. Bunun için en doğru adres benim. 

Selamlar Bornova Travesti Simge. 26 yaşında, 1.64 boyunda seksi bir kadınım. Aşk bayanı olarak tanımlar herkes beni. Çünkü cinsel beraberliklerimi ve hizmetlerimi çok büyük bir aşk ile veririm. Bu da beylerin diledikleri gibi mutlu olması dBornovatir. Sınırlarım, takıntılarım veya kurallarım yoktur. Bu sayede eğlenirken rahatlamanız mümkündür. 

Harika Hizmetlerim Aklınızı Başından Alır 

Seks denildiği zaman akla kesinlikle farklı birçok şey geliyor. Bunları hem pozisyon hem de fantezi olarak tanımlamak mümkündür. Bornova Travesti hizmetlerim arasında hayal ettiğiniz her şey  vardır. Tabi ki ön sevişme yaparım. Başka kadınlar gibi bunun süresini de hiçbir zaman kısa tutmam. Sıkılana kadar bacaklarımın, memelerimin tadını çıkarabilirsiniz. 

Bundan farklı olarak tam bir oralcıyım. Ağzıma verilmesi beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Hatta bunun sonrasında beni zorlamanız farklı hazların en kısa süre içinde elde edilmesi dBornovatir. Bu özelliklerim sayesinde beyleri mutlu ederim. Kondomlu olmak şartı ile anal sekse de yok demem. Harika kalçalarım bunun için çok idealdir. 

Resimlerim Gerçektir

Bornova Travesti kadını olarak her zaman güvenilir bir insanım. Bundan dolayı ilan sayfamda yer alan resimlerimin tümünün gerçek olduğunu ifade etmem gerekiyor. Zaten bunların yeni çekildiğini görebilirsiniz. Buluştuğumuz zaman karşınıza daha farklı birisi çıkarsa görüşmeyi başlamadan bitirme şansınız vardır. Bu da size sunmuş olduğum harika bir fırsat dBornovatir. 

Pazarlık Yapmam 

Hem kısa mesaj hem  telefon araması hem de Whatsapp üzerinden beylere randevu veririm. Gerek kibar olmanız gerekse ne istediğinizi tam olarak bilmeniz yeterlidir. Kaba olan erkeklerin hiçbir şekilde beni aramasını arzulamam. Zaten konuşmalarından hemen onları anladığım an engelleme yaparım. 

Ayrıca en nefret ettiğim şeylerin arasında her daim pazarlık vardır. TL olarak paramı peşin talep ederim. Buna yok diyen erkeklerin benimle beraberlik yaşayabilmeleri söz konusu bile olamaz. Lütfen bu kurallarımı hiçbir şekilde unutmayın. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*