Çok Bilmiş Bornova Travesti Efsun

Yavaş yavaş adımlarla, bana yaklaştığını hissediyorum. Adımlarını birazcık daha hızlandırmaya ne dersin? Doğruca bana koş gel.. Benden istediğin kadar yararlanabilirsin. DenBornova istediğin ne varsa, birlikte yaşayabiliriz. Travesti Bornova bayan arayanlar için beklentileri fazlasıyla karşılıyorum. Sen de, eğer bana güveniyorsan ve beklentileri karşılayacağımdan eminsen iletişime geçebiliriz. 

Dikkat! Beni Hissederek Yaşamaya Hazır Mısın?

Travesti Bornova yani ben, evet profilime hoş geldin! Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse çok cesurum ve atılganım. Karşımdaki insana değer veririm. Kırmızı, en sevdiğim renk.. Aynı zamanda benim rengim diyebilirim. Çünkü iddialı ve ne istediğini bilen bir kadınım. Karşımdaki insanın da, ne istediğini bilmesi benim için önemli. Ya siyahsındır, ya beyazsındır. Belirsiz hareketlerden hoşlanmam. Eğer ki karşımda belirsiz hareketler ve davranışlar sergilersen seninle tekrar görüşmem! 

Âşık olmak, karşındaki insana bağlanmak, karşındaki insanın peşinde dolanmak gibi huylarım asla olmaz. Bu konuda bana güvenebilirsin. Yalnızca seninle çok güzel, eğlenceli ve tatlı kaçamaklar yapacağımız vakitler geçirmeye odaklanırım ve bu anları yaşarken uzun süre etkisinde kalabilirsin. Çünkü, senin için kullanabileceğim farklı zevklerim var. Bunların her birini doyasıya hissedebilirsin. 

Uzun uzun kendimi anlatmak yerine, beni yaşayarak öğrenmeye ne dersin? Bence çok iyi fikir! Ben oturup sana, kendini biraz anlatır mısın gibi sorular sormam. Çünkü seni yaşayarak öğrenmek isterim. Güvenmen önemli. Eğer ki birbirimize güvenirsek yaşayacaklarımızdan eminsek çok daha güzel birliktelikler bizi bekliyor olacak..

Saçlarımla ve görünümümle uğraşmayı çok severim. Her buluşmamızda karşına farklı bir ben çıkacak! Bu durum seni şaşırtsa da aslında bir yerde çok eğlenceli olur. Çünkü her defasında farklı bir görünüm ve farklı heyecanlar seni bekliyor. Beni arayacağın zamanı heyecanla bekliyorum. Ve aşırı sabırsızım. Şu an hissediyorum ki sen de, benimle ilgili detayları okurken yüzünde tatlı bir tebessüm oluştu ve aramak için heyecanlanıyorsun. Heyecanını, birlikte olduğumuz zamana bırakmalısın. Şimdi, sadece beni ara ve beni benimle beraber anın tadını çıkar.  Telefonun arkasındayım, seni bekliyorum. Beni daha fazla bekletme. Travesti Bornova

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*