Çılgın Bornova Travesti Bayan Beyza

Merhaba, ben Beyza! Kadınların yaşı sorulmaz. Bu yüzden yaşımı söylemeyeceğim. Bornovalı değilim. Ama uzun süredir Bornova Travesti hizmetinizdeyim. Çılgın Beyza demelerinin neden olduğunu biraz anladın bence! Seninle vakit geçirirken, birçok çılgın hareketim olabilir. Yani yapamayacaklarımın sınırı yok. Sen de bunları canlı canlı görmek ve hissetmek istiyorsan, iletişim numaram bulunuyor. Benimle iletişime geçebilirsin.. 

Alevlenme Noktasındayız!

Küçük küçük ürkek adımlarla bana gelmek yerine, daha cesurca ve koşarak gelmeni isterim. Neşe ile yaşadığımız anlarda dolup taşarken, gençliğine dönebilirsin. Kendimi önemsBornova, abartmak bana göre şeyler değil! İcraat seviyorum. Yani şunu yaparım bunu yaparım dBornova yerine, benimle hissederek ve yaşayarak öğrenmelisin. Böylece, çok daha güzel izler bırakırız. Ama biraz beni tanımak istersen, kısaca kendinden bahsederim. Topuklu ayakkabılar ve iddialı kıyafetler severim. Arabayı hızlı kullanırken, müzik dinlBornova en çılgın eğlencelerimden birisi.. Biliyorum tehlikeli ama önlemleri aldıktan sonra sorun olmuyor. YBornova hazırlamak, açık ateş üzerinden atlamak, beni heyecana sürükleyen her şey karakterimle ilgili kafanda bir profil oluşturmana yetecektir. Aslında seninle yaşayacağımız özel anlar için bunları çok da bilmene gerek yok! Sadece beni tanımak istiyorsan, birkaç detay yeterli olacaktır. 

Heyecanı hissetmeyi seviyorum. Seninle heyecanı doruklarda yaşayacağız. Bundan emin olabilirsin. Karşımda sergilediğin davranış önemli. Nazik ve kibar olmanı isterim. Kaba saba sözler, kaba saba hareketler ya da memnun olmayacağım davranışlar yapma! Ne kadar dümen sende gibi gözükse de bir noktada bende olduğunu anlayabilirsin. Beni tanıdığında her şey çok daha güzel ve kolay olacaktır.

Bornova Travesti olarak bana güvenmeni istiyorum. Eğer sen bana güvenirsen, ben de sana güvenirim. Güven olmadan, ikimiz arasındaki ilişki çok da güçlü olmayacaktır. Güven derken, ömür boyu bana güven bana şiirler yaz peşini bırakma gibi güvenden bahsetmiyorum.  Özel anılarımız için karşılıklı güven ve enerjiyi diyorum. Neyse, bunları benimle yaşarken öğreneceksin. E, daha ne duruyorsun? Numaram orada, beni arayarak yaşadığını hemen hisset! Hazırda, bekliyorum. Bornova Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*