Bornova Travesti Bayan Kraliçe Sertap 

Uzun süredir, Bornova Travesti olarak beylerin hizmetinizdeyim. Bu yüzden kendime “kraliçe” unvanını verdim. Çünkü bu işte fazlasıyla tecrübeliyim ve benden iyisi olduğunu düşünmüyorum. Sence de iyi yapmamış mıyım? Bu kraliçe ile tanışmaya hazır olduğunu düşünüyorum. Tecrübemden faydalanmak istiyorsan numaram yazıyor. Beni arayabilirsin. Gerçek randevuda,  gerçek birlikteliğe hazırsan seni bekliyorum. Beni daha fazla bekletme.. 

Kemerlerini Bağla, Uçuşa Geçiyoruz!

Kendimle ilgili çok fazla söyleyecek bir şeyim yok! Aslında başta söyledim ve bence bu fazlasıyla yeterli. Kraliçe olarak aklında kalabilirim. Tecrübeliyim. Tecrübelerime güveniyorum ve karşımdaki partnerime de tecrübelerimi fazlası ile hissettireceğimden eminim. Bu konuda söylediklerim sana basit gelmesin. Çok fazla silahım var ve bunların her birini senin için kullanacağım. Daha öncesinde beklentileri fazlasıyla karşıladığım için benimle zevki doruklarda hissedebilirsin. 

Güzel kıyafetler giymeyi çok seviyorum. İddialı kıyafetler, benim için ön planda! Partnerimle olan güven ilişkime de dikkat ederim. Çünkü karşımdaki insanın bana güvensizlik vermesi, korkak davranması, sanki kaçıp gidecekmiş gibi hareketler sergilemesi beni ürkütür. Sana kendimi bırakabilmek için bana güven vermen gerekiyor. Biliyoruz ki, eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için güven ilişkimize de önem vermemiz önemlidir. Bornova Travesti

Geceleri harika filmler izlBornova, topuklu ayakkabılar giymek, evimi düzenlBornova, eğlenceli sohbetler etmek, saatlerce telefonda harika vakitler geçirmek ve daha fazlası.. Neyse bunları geçelim. Biz zaten bir araya geldiğimizde, bunların her birini birlikte yaşayacağız. Profilimde, senin için özel seçtiğim gerçek ve tamamen bana ait fotoğraflarım bulunuyor. Fotoğraflarımdan da anlayacağın gibi ne kadar kendime önem verdiğimi görebilirsin. Güzellik, benim için olmazsa olmaz. Yıllar sonra bile kendimi güzel hissetmeliyim. Bu yüzden özel bakım kremlerime ve daha fazlasına tonlarca para dökmek gibi kötü bir huyum var. Benimle karşı karşıya geldiğinde bu kremlerin ne kadar işe yaradığını sen de görebilirsin:)) pürüzsüz vücudum ve yumuşacık tenim zaten kendisini ele verecektir. 

Numaram üzerinden Bornova Travesti yani bana ulaştığında seninle öncelikle güzel bir sohbet edebiliriz. Birbirimizi, tatlı tatlı tanımamızı isterim. Sonrasında enerjiyi hissedersek, gerçek bir randevu da bir araya geliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*