Bornova Travesti Bayan İnce Belli Gökçen

Merhaba, ben şimdiden tanıştığımıza memnun oldum. İsmim Gökçen. İzmirliyim ama Bornova’da yaşıyorum. Bornova Travesti olarak şefkate ve heyecana değer veriyorum. Karşımdaki insanın düşünceleri benim için çok önemli. Benden istediklerin, benimle ilgili düşüncelerini, birlikte olduğumuz zamanlarda hissettiklerinin her birine önem vereceğim. Sonrasında görüşmeye devam ederiz. Fakat bunların öncesinde birbirimizi tanımamız gerekiyor. 

Birileri İnce Bel Seviyorum Mu Dedi? Evet Buradayım!

Bornova Travesti ince belli Gökçen, tam karşımda ve seninle heyecan dolu dakikaları şimdiden düşünmeye başladım. Tekrardan merhaba, seninle uzun uzun birbirimizi anlatarak tanışmaktan keyif almayacağımı söylBornova isterim. Çünkü senin kendini bana anlatman, benim sana kendimi anlatmam sıkıcı olur. Özel anları yaşamak daha çok tercihim. Çünkü birbirimizi hissetmemiz gerekiyor. Evet başta söylediğim gibi ince belli, uzun bacaklı ve adeta bir manken gibi kadınla bir arada olmak ister misin? 

Kendimi çok seviyorum. Her aynaya baktığımda, gördüğüm kadına düşüyorum. Senin de aynı şekilde bana düşeceğinden eminim. İddialıyım, tecrübeliyim. Karşımdaki insanın ne istediğini gözlerinden anlarım. Senin de ne istediğini gözlerine baktığımda anlayacağımdan emin olabilirsin. İstediğin her şeyini benimle beraber yaşayabilirsin. İçinde sakladığın derin arzuların olabilir. Kimseyle paylaşmadığın zevklerin olabilir. Evet, işte buradayım! Her birini benimle paylaş ve dene.. 

Profilimde fotoğraflarım var her biri bana ait ve gerçek. Sen beni görüp, beğendiğin için şu an profilimdesin. Birazdan beni arayacaksın. Benimle iletişime geçtiğinde, ben de senden fotoğraflarını isteyeceğim. Gerçek fotoğrafların olmasına dikkat ederim. Çünkü sen beni görüp, beğendiğin için benim de seni aynı şekilde görüp beğenmen gerekiyor. Aksi takdirde güzel birlikteliklerimiz olmaz. Ben eğlenmeyi çok seviyorum. Lunaparklar, eğlenceli seyahatler ve eğlenceli arkadaşlıklar, kahkaha dolu ortamlar, keyif aldığım anlar, seninle bir arada bulunduğumuz zamanlarda da hem kahkaha dolu vakitler geçireceğiz. Hem de zevki doruklarda hissedeceğiz. Erkekler için ince belli kadınlar, en hassas noktaları.. Dokunmak, hissetmek, kıvrımları hissetmek şimdiden heyecan veriyor. Bunların her birini benimle yaşayacaksın. Tatlı ve sevimli Bornova Travesti Gökçen seni bekliyor:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*