Bornova Travesti Bayan Beyaz Tenli Damla

Selam, ben Damla. Bornova Travesti beyaz tenli Damla ile harika vakitler geçirmeye hazır mısın? Ne kadar tatil yaparsam yapıyım, tenim asla yanmıyor. Süt gibi bembeyaz ten sevenler için ideal bir tercih olacağımdan eminim. Uzun uzun seni tanımak ya da uzun uzun kendimi anlatmak yerine vücut dilimizle tanışmak istiyorum. Bir bütün olalım ve sonrasını akışına bırakalım.

Benimle Zaman Su Gibi Akıp Gidecek!

Beni etkilBornova için şu anki adımlarını hızlandırıp, ilgi alanıma girmelisin. Doğam gereği, değişken bir yapıya sahibim. Esnek biri olmam, sana memnuniyeti uyandıracaktır. Plan yapmayı severim. Seninle bir arada olmadan önce planlarımı söyleyeceğim. Eğer sen de onaylarsan, çok güzel vakitler geçirebiliriz. 

Bir erkeğin Bornova Travesti için aradığı özellikler dürüstlük, nezaket ve alımlı olmasıdır. Her birini bende bulabilirsin. Rahat tavırlardan hoşlanmam. En ufak detaylara dikkat ederim. Senin de benimle birlikte aynı şeyleri düşünmen gerekiyor. Spor yapmayı çok seviyorum. Sabah 8’de uyanırım. 2 saat spor rutinim olur. Sonrasında sağlıklı bir kahvaltı ederim. Günlük atıştırmalıkların vardır. Akşam yemeğini erken yerim ve sonrasında erken uyuyorum. Düzenli hayatımın bana çok fazla katkısı olduğunu düşünüyorum. Özellikle fiziğim dikkat çekici. Fiziğe önem verdiğinden dolayı giydiğim her kıyafette bana yakışıyor. Mini etekler, iddialı elbiseler ve daha fazlası gardırobumda olmazsa olmaz parçalarım. Peki, bunların seninle ne alakası var? Aslında hiç alakası yok. Sadece birlikte olacağın insanı tanımanı istiyorum. Kafanda benimle ilgili bir profil oluşur. En azından neleri seviyorum, seninle beraberken neler yapacağım, sana karşı nasıl davetkar olacağım bunların her birini anlayabilirsin.

Baştan söyleyeyim dürüst, bakımlı ve kaliteli olmana dikkat ederim. Eğer bu özellikleri taşımıyorsan, benimle görüşmeni önermiyorum. Çünkü ben bunlara dikkat ettiğim sürece bir dahaki görüşmemiz olmayacak. Kendiliğinden uzaklaşmanı daha çok tavsiye ederim. Bornova Travesti profilimde olduğuna göre sen de benimle bir arada olmak istiyorsun. Ben buna hazırım. Telefon numaram orada.. Tuşlarsan, karşında beni bulabilirsin. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*