Bornova Tatlış Travesti Gökçen

Selam, yakışıklı ve tatlı erkekler. Ben Gökçen. 24 yaşındayım. Güzelliğim ve fiziğim harika. Merhametli ve kalbi temiz biriyim. Eğlenmekten keyif alıyorum. Travesti Bornova arayan beyler, siz de benim gibi eğlenmekten keyif alıyorsunuz vakit kaybetmeden hemen arayın. 

Gerçek Bir Performansa Ne Dersin?

Gün içerisinde, çalışmadığım saatler dışında arkadaşlarıma vakit geçirmekten keyif alıyorum. Sohbetimin sardığını söylüyorlar ve herkes beni samimi bulur. Bazen karşımdaki insana patpat bütün gerçekleri söylerken, bazen de üzülmemesi için gerçekleri sakınırım. Tamamen profile bağlı. Akrep kadınıyım. Burcumun bütün özelliklerini taşırım. Tutkuyu severim. Tutku benim için olmazsa olmaz. Aşkta, işte ve yaptığım her işte tutku ilk tercihim. Travesti Bornova arayan beyler, benim gibi tutkuyu ve gerçek bir performansı istiyorlarsa profil üzerinden arayabilirler. Asla hayır diyemeyeceğiniz mükemmel zevklerim var. Duygulara öncelik veririm. Hissettiğim sürece tutkularım öne çıkar. Fakat hissetmiyorsam, tutkularım bir işe yaramayacaktır. Esmerim, kıvırcık saçlarım var. 1,70 boyundayım. Uzun boylu erkekler tercihimdir.

Gözlerim Ela Sana Bakınca Fena Oluyor:)

Sevdiğim için her şeye katlanırım. Onu başımın tacı yaparım. Sorun çıkarmam. Saygıya sevgiye önem veririm. Bakımlı erkeklerden hoşlanıyorum. Profilimdeki fotoğraflarım tamamen bana ait. Sahte profillerden hoşlanmıyorum. Karşımdaki insanda da buna dikkat ederim. Kaliteli sohbetler sonrasında memnun kalırsam, canlı görüşmeye geçebiliriz. Fakat görüşmeler istediğim gibi geçmezse, canlı görüşmeye geçmemizin bir anlamı olmayacaktır. 22 yaşındayım. Fakat fazlasıyla tecrübem var. Görüşmelerde, konuşmalarımdan bunu anlayabilirsiniz. İddialıyım. Tutkuya önem veriyorum. Hayvanlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Film izlBornova, sinemaya gitmek, müzik dinlBornova, manzaraya karşı yanımdaki insanla sohbet etmek hobilerim arasında. Boş vakit geçirmekten ziyade, kaliteli vakit geçirmek isterim. Her anı değerlendirmek benim için güzel anılar biriktirmek konusunda önemlidir. 30-40 yaş arası erkeklerle görüşmeye hazırım. Travesti Bornova arayan beyler için beklentileri fazlasıyla karşılıyorum. Sıcakkanlı tatlı bir insanım. Benimle muhabbet ederken, zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsiniz. Eğlenmekten keyif alıyorsanız, bence vakit kaybetmeden hemen bana ulaşın. Gerçek bir profil ve gerçek keyifler için en doğru tercih olduğumdan eminim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*