Bornova Tatlı Şeker Travesti Bade

Merhaba, ben Bade. 24 yaşındayım. Bornova Travesti arayanlar için beklentilerini fazlasıyla karşılayacağımdan eminim. Ultra kadınsı ve çekici olduğumu söyleyebilir. Hayalperest, gizemli, ruhani, yaratıcı ve idealist olmak benim özelliklerim arasında. Sen de beklentilerini karşılayacağımdan eminsen hemen profildeki numaramdan bana ulaş.

Tutkulu Bir Dansa Var Mısın?

Benim için aşk dolu her deneyim özeldir. Bu yüzden aşkı, kutsal bir varlık gibi sana hissettiririm. Duygumu tam anlamıyla kullanmaya önem veriyorum. Seni mutlu etmekten başka bir amacım olmayacağından emin olabilirsin. En önemli özelliğim romantikliğimdir. Kendimi aşkın içinde tamamen kaybederim. Seni de büyülü dünyada hipnotize ederek bulunmanı sağlarım. Aşka gelirim. Sana çoğu zaman hayalperest gelebilir. Fakat gerçekçi olduğundan emin olduğunda, kendine bana bırakabilirsin. Resim yapmaktan, sanata saygı duymaktan hoşlanıyorum. Müzik dinlBornova olmazsa olmazım. İlişkilerimde de aynı şekilde tutkulu bir dans içerisindeymiş gibi karşı tarafı hissettiririm.

Bornova Travesti arayanlar için önemli özellikler, saygı ve sevgidir. Ben de buna önem veriyorum. Profilimde bulunan fotoğraflar, tamamen bana ait. Gerçekçi olduğumdan dolayı karşımdaki insanın da gerçekçi olmasını isterim. Sorunlarla yüzleşmek yerine, daha yüzeysel yaklaşırım. Sorunlar hiçbir zaman ilişkilerim içerisinde olmaz. Karşımdaki insanın saygılı olmasını isterim. Duygusal ve hassas davranması benim için önemli. Çünkü ben hassas bir insanım. Benimle geçirilen her aktivitenin, doyasıya hissedilmesi önemli. Birlikte güzel anılar biriktirebileceğim insanlar arıyorum. 

Bornova Travesti arayanlar için beklentilerini karşılayan tüm kriterler ben de! Profilimdeki numaram üzerinden dilerseniz mesajlaşabiliriz. Dilerseniz, arayarak birbirimizin sesini duymamızı mümkün. Karşılıklı memnuniyeti yakaladığımız zaman görüşebiliriz. Görüşmelerde bakımlı olmanı, özen göstermeni isterim. Temiz ve bakımlı erkekler tercihimdir. Zorba ve baskın olanlardan hiç hazzetmem. Eğer sen de zorba ve baskın bir karaktere sahipsen en baştan benden uzak durmanı tavsiye ediyorum. Hassas bir insan olduğum için hassaslığı hem ilişkilerimde hem de birlikteliklerimde aynı şekilde istiyorum. Numaram üzerinden bana ulaşarak, vakit kaybetmeden beni benden tanı! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*