Bornova Merhametli Travesti Bayan Aslı

Ah şu benim merhametli yanım, nazik dokunuşlarım, ahenkli ayeti bakışlarım yok mu kendime hayranım! Bu arada, profilime hoş geldin ben seninle tanıştığıma şimdiden memnun oldum. İsmim Aslı. Merhametli yanımı başta söylediğim gibi sen de hissedeceksin. Bornova Travesti arayan kaliteli beyefendiler için buradayım ve aramanızı bekliyorum. Kendimi uzun uzun sana anlatmak için sabırsızım.. 

Sakince Kendini Bana Bırak Ve Anı Doyasıya Yaşa!

Evet, selam yakışıklı! Bornova Travesti; yani ben Aslı burada karşındayım. Beni, şimdiden hissetmeye başlayabilirsin. Kendini sadece bana bırakmanı istiyorum. Tanıştığımızda dümen sende gibi görünecek fakat ilerleyen saatlerde aslında dümenin bende olduğunu anlayacaksın. Bu durum seni heyecanlandıracak ve daha fazla mutlu olmanı sağlayacak. Benimle olduğun her saniye, her dakika ve her saat mutluluğu doruklarda isteyeceksin. Evet, emin konuşuyorum. Çünkü kendime güveniyorum. Garantisini verebilirim. Profilimdesin, fotoğraflarımı incelediğin ve benden hoşlanmaya başladın. Beraber olduğumuz saatler sonrasında mükemmel anlara imzamızı atabiliriz. Sonrasında birbirimizi unutalım. Unutmanı isterim. Çünkü tekrardan benimle beraber yaşayacağın en özel saatleri yeniden hissetmeni isterim. 

Acelemiz yok! İstersen öncesinde uzun uzun sohbetler edebiliriz. Sonrasında birbirimizi hissederiz. Ben seninle geçireceğim her an için çok heyecanlıyım. Sabırsızlıkla bekliyorum. Beni aradığında ve benimle sohbet ederken yalnız olmanı isterim. Böylelikle sadece bana odaklanabilirsin ve ikimiz arasında geçen özel anları fazlasıyla hissedebilirsin. Görüşmemiz öncesinde senden bir adet fotoğraf isteyeceğim. Çünkü sen beni gördün ve beğendin. Bu benim de hakkım.. Seni görüp beğenmem gerekiyor. Fotoğraflar da iddialı olmanı istiyorum. Eğer senden yüksek enerji alırsam, gerçek bir randevuya çıkabiliriz. 

Her saat Bornova Travesti olarak benimle konuşabilirsin. İstediğin eğlenceyi ve heyecanı doyasıya hissetmeni istiyorum. Bu benim için çok önemli! Seninle olduğumuz saatlerde, yaşayacaklarımızı bu şekilde anlatmak bana biraz sıkıcı geliyor. Biliyorum, senin için de öyle.. Peki, bunları beraber olduğumuz saatlerde yaşamaya ne dersin? Evet dediğini duyar gibiyim. O zaman profilimde numaram var. Beni arayarak bir araya geldiğimiz dakikalarda daha detaylı konuşabiliriz. İstersen sadece sohbet ederiz. İstersen küçük kaçamaklar yaparız.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*