Bir Türlü Doymak Bilmeyen Bornova Benice

Doyumsuz bir Bornova Travesti bayanıyım ve bu sayede beyleri mutlu ederken onların her zaman daha çok haz almasını sağlarım. Arayarak benden anında randevu alabilirsiniz. Bu sayede orgazma ulaşmak çok kolaydır. 

Selamlar ben Benice. Farklı bir hatunum ve bundan dolayı adım da öyledir. 1,74 boyundayım. Öyle aman aman kilolu bir kadın değilim. Uzun ve belime kadar uzanan saçlarım dikkat çeker. Bunun yanı sıra seks hususunda deneyimliyim. Her zaman doyumsuz bir kadın olduğumdan beyleri mutlu ederim. Çok kolay bir biçimde benimle iletişim kurabilirsiniz. 

Doyumsuz Seksin Gerçek Adresi Benim

Doymak bilmeyen bir yapımın söz konusu olması beylerin daha çok mutlu olması ve haz alması dBornovatir. Seks için yaratılmış olan bir Bornova Travesti kadınıyım. Her pozisyona evet derim. Aşırı derecede azgın olduğumdan beni seks sırasında kontrol altında tutmanız kesinlikle çok kolay olmayacaktır. 

Özellikle deli gibi ön sevişme yapmak en temel özelliklerimden birisi olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra orala ve anala yok demem. Zaten bunların cinselliğin en önemli parçaları arasında bulunur. Kuralsız şekilde, kondoma gerek kalmadan tüm hizmetlerimi sizler için sunarım.

Birçok kadının hiçbir şekilde yapmadığı yüze boşalma benim için mükemmel bir şeydir. Aynı durum tabi ki beyler için de geçerlidir. İşte ben bunların tümünü yapan bir kadın olduğumdan sizleri bulutların üstüne taşırım. Bunun için da benle iletişimi kurmanız yeterlidir. 

Hem Otellerde Hem Apartlarda Kalırım

Bornova Travesti olarak seks yapmış olduğum yerler şöyledir;

  • Apartlar benim için kesinlikle çok ideal olan mekanların başında gelir. Tabi ki temiz olması temel bir kuraldır.
  • Bunun yanı sıra özellikle otellere de yok demeyen bir hatun olduğumdan cinselliği burada doya doya yaşayabiliriz. 

Sihirli Numaramı Arayabilirsiniz 

Zaman geçirmeden hemen telefon numaramı arayarak başarılı bir biçimde randevunuzu talep edebilirsiniz. Bunun için her zaman kibar olmanız lazım. Pazarlık yapmadan kaldığımı ifade edeyim. Seks süresine göre talep ettiğim parayı beraberlik öncesinde sunmanız değişmeyen bir kural olduğundan bunu hiçbir zaman unutmayınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*