Yatakta Sınır ve Kural Tanımayan Gaye

Alsancak Travesti hizmetlerimi verirken her zaman beylerin sınırları aşan tekliflerine ve taleplerine yok demem. Onların mutlu olması aynı zamanda benim de mutlu olmam dAlsancaktir.

Kadınların büyük bir kısmının kurallarının olması seksin önündeki en büyük engellerden birisidir. Alsancak Travesti olarak işte bunlara sahip olmayan bir hatunum. Adım ise Gaye. Siz değerli beylerin mutlu olması için buradayım. Kriterlerim, kurallarım ve aynı zamanda sınırlarım söz konusu olmadığından her daim beklentilerinizi sonuna kadar karşılarım. Hemen iletişim kurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sınırsız Seks ile Mutlu Olabiliriz

Alsancak Travesti hizmetlerimde hiçbir kural veya sınır olmaması kesinlikle daha büyük bir biçimde haz almak dAlsancaktir. Beyleri engelleme gibi bir huyum yoktur. Zaten yapı olarak sıra dışı şeyleri denemeyi seven bir kadınım. Siz ne isterseniz onu yaparız ve ona göre hareket ederiz. Bu da iki tarafın mutlu olması dAlsancaktir.

Özellikle anal yapmayan birçok kadın var. Ben ise özel, bakımlı ve büyük kalçalarım sayesinde analın en kralını yaparım. Kurallarım yoktur dediğim gibi. Ne kadar büyük olursa olsun onu en dibine kadar içime alırım. Kalçalarıma yapacağınız vuruşlar beni mutlu ederken sizi de bulutların üzerine taşır. Hem oral hem de ön sevişme bunun bir parçası olarak zaten dikkat çeker. Bu özelliklerim sayesinde sektörün en çok ilgi gören kadınlarının arasında yer alıyorum.

Her Zaman Kondomsuz Kalırım

Kondom kullanan bir kadın değilim. Zaten bu tip bir kuralım da hiçbir şekilde söz konusu değildir. Temiz bir hatunum. Hijyen kurallarına göre hareket ederim. Bunun yanı sıra sıcaklığımın hissedilmesine önem veririm. Bu da benim ne kadar harika bir bayan olduğumu net olarak ortaya koyar.

Tüm Mekanlara Gelirim

Mekan takıntım hiçbir zaman söz konusu olmadığından Alsancak Travesti hizmetlerimi beylerin istediği her yerde veririm. Sadece tek bir istisna söz konusudur. O da benim evimdir. Burada beraberlik yaşamak mümkün değildir. Ancak oteller, rezidanslar, apartlar mümkündür. Hatta güvenli olması durumunda beylerin kendi evlerine de hiçbir zaman yok demem. Seçim yapmak size kalmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*