Sıcak Tenli Alsancak Travesti Berna

Tutku, cesurca atılan adımlar, iddialı kıyafetler, kırmızı ruj, harika içecekler ve daha fazlası aslında sana kendimi anlatmak yerine bu şekilde birkaç kelime ile beni tanıyabilirsin. Tabii, sen de haklısın. Benimle geçireceğin özel dakikalar için birazcık beni bilmeye hakkın var. Alsancak Travesti arayan beyefendiler için isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılıyorum. Arzu ettiğin duyguları, benimle doyasıya hissedebilirsin. Kendime güveniyorum ve bu konuda fazlasıyla iddialıyım. Senin de kendine güvendiğini ve iddialı olduğunu görmek isterim. 

Hey Adamım! Arzuladıkları Yaşamaya Hazır Mısın?

Neleri sevdiğimiz, neleri sevmediğimiz, birlikte olduğumuz zamanlarda konuşacağımız şeyler.. Bunun dışında, seni çok fazla sıkboğaz etmem. Âşık olmak, ne bileyim peşinde dolanmak, sürekli seni aramak, rahatsız etmek gibi hareketlerim yoktur. Öncelikli olarak tanışırız. Birbirimizin enerjisine bakarız. Karşılıklı sohbetimize bakarız. Her şey ikimiz için de tam olduğu zaman, mükemmel buluşmalar oluşturmamız mümkün! Alsancak Travesti hizmetimde seni zirveye ulaştıracağıma emin olabilirsin. 

Sıra dışı, farklı ve zeki olduğumu söylerler. Kesinlikle katılıyorum. Bana ayak uydurmak çok da kolay değil! Bulunduğum ortamda uyumu kendim yaratırım. Yani kendi zevklerim ve kendi silahlarım olur. Geminin dümeni sendeymiş gibi düşünürsün, ama aslında bende olduğu gün sonunda anlarsın. Fakat bu durum, sana zarar vermez. Çok daha eğlenceli olur. Orijinal ve yenilikçi tasarımlarım vardır. 

Sınırlarım yoktur. Çok fazla sınırlara önem göstermem yalnızca seni ve büyülü anı hissetmem benim için önemli. Numaram üzerinden bana ulaştığında, seninle sohbetler edip gerçek randevularda bir arada bulunabiliriz. Tecrübelerimi sakın hafife alma! Çünkü seninle birlikte olduğum zaman da bunu doyasıya hissedeceksin.  Seninle sohbet ederken, çocuksu yanımı ortaya çıkaracağım. Tatlı cilveli sohbetler edebiliriz. Bir arada olduğumuz zamanlarda daha iddialı cesur ve atılgan bir kadınla bir arada olacaksın! Seni mutlu edecek ve mutluluğu daha fazla hissetmek istiyorum diyorsan, uzun uzun düşünmeye gerek kalmadan hemen beni ara.. İletişime geçtiğimiz de yaşayarak öğrenmen senin için daha güzel olacak. Ben heyecanlıyım. Sendeki heyecanı da aynı şekilde hissediyorum. Telefonun ardında, çok tatlı ve güzel bir kadın seni bekliyor. Onu fazla bekletme. Alsancak Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*