Seksi Görünümüyle Hemen Öne Çıkan Şennur

Güzel ve seksi bir duruşa sahip bir Alsancak Travesti olarak beylerin isteklerine yok demeden en güzel hazları ve zevkleri kesinlikle sonuna kadar sunmasını çok iyi bilirim. 

Ben Travesti Alsancak Şennur beyler. 29 yaşında, 1,82 boyunda ve 66 kiloda çok sıra dışı bir hatunum. Zaten tek başına uzun boyum bile ne kadar farklı, taş ve dalyan gibi bir kadın olduğumu ortaya koyar. Sekste deneyim sahibi bir kadın olmamın yanı sıra özellikle fiziki özelliklerim sayesinde beylerin aklını daha ilk andan itibaren almasını iyi bilirim. 

Fiziğim Sizi Büyüleyecek

Her zaman bir kadının dış görünüşü çok büyük önem arz eder. Travesti Alsancak olarak bu konuda kesinlikle en iyilerden birisiyim. Boylu poslu olmam bile sanırım sizler için yeterli olacaktır. Tabiri caizse at gibi bir hatunum. Ancak fiziğime bakarak ben bunu doyuramama gibi çok yanlış bir fikir içine girmeyin lütfen. Çünkü sekse aşırı derecede düşkün olduğumdan tüm beylerin beni tatmin etmesi konusunda hiçbir sorun yoktur. Zaten asıl önemli olan husus benim sizi mutlu etmemdir.

Her daim sınırları zorlamasını bilen bir kadınım. Anal veya oral fark etmeden yaparım. Ancak beylerin bu konuda isteklerini net bir biçimde ifade etmeleri lazım. Kondom şartım yoktur. Şehvete ve hazza kelepçe vurulmaz. Temiz, hijyen konusunda titiz ve aynı zamanda bakımlı bir hatun olduğumdan bu noktada karşınıza kötü sürprizler çıkmaz. Tüm bunlardan farklı olarak hem ateşli hem de dudak dudağa olacak şekilde öpüşme de yapmış olduğumun altını net şekilde çizeyim. 

Güzel Beraberliklerimi Yıldızlı Otellerde Sunarım

Ne yazık ki Travesti Alsancak olarak kısa süreli beraberliklere yok demiyorum. Benim böyle bir tarzım ve ilişki türüm hiçbir şekilde söz konusu değil. Ancak minimum 2 saat olursa okey derim. Mekan hususunda ekstra kurallarım vardır. Evlere, apartlara gelmem. Kendimi buralarda çok da güvende hissetmiyorum. Ancak merkezde yer alan yıldızlı otellere yok demem. Tabi ki konfor anlamında beklentilerimi karşılaması lazım. Ücretimi de elden ve peşin alırım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*