Sadece Seanslık Sekse Evet Diyen Dilruba

Her daim seks sırasında kısa süreli beraberliklere yok demeyen, tüm beyleri rahatlatma ve memnun etme konusunda harika bir deneyime sahip olan Alsancak Travesti olarak aramanızı bekliyorum. 

Güzel bir günden merhabalar aşkitolarım. Ben Alsancak Travesti Dilruba. Seksi ve taş gibi bir hatunum. 31 yaşında, olgun ve cinsel beraberlikler denildiği zaman deneyimli bir hatun olarak her daim sizlerin beklentilerini en sonuna kadar karşılarım. Gün içinde sadece seanslık beraberliklere okey derim. Çünkü her defasında yeni bir beyi tanımak ve onun altında inlAlsancak benim hayat felsefemdir. İşte buna evet diyecek erkeklerin aramasını istiyorum.

Seanslık Beraberliklerimde Seks Ateşi ile Çıldırabiliriz

Yalnız yaşayan ve erkek arkadaşı olmayan Alsancak Travesti kadınlarından birisiyim. Tabi ki müşterilerimi bir sevgili gibi gördüğüm için bu konuda sıkıntı yaşamıyorum. İşimi çok iyi bir biçimde yaparım. Bunun yanı sıra herhangi bir kuralım söz konusu değildir. Beylerin çok büyük bir kısmı için seanslık seks her zaman daha iyidir. Bunun nedenlerinden birisi boşalma ile sona ermesidir. Tek bir seanstır. Aynı zamanda talep edilmiş olan ücretin de düşük olduğunu belirtmem gerekiyor.

Bu zaman dilimi içinde tabi ki her daim ön sevişme yaparım. Oral bunlardan farklı bir hizmet olarak dikkat çeker. Dileyen beylerin vajinal seks yerine anal beraberlikleri tercih etme noktasında bir sorun yoktur. Kondom kullanılmasını dayatan bir kadın olmadığımdan dilediğiniz gibi benim içime girebilirsiniz. Bu sayede sıcaklığımı hissetmeniz daha kolay olacaktır. 

Arayarak Benim Gibi Bir Hatunla Kendinizi Hemen Ödüllendirebilirsiniz 

Randevularımı özel olan Alsancak Travesti numaram üzerinden veririm. Her zaman açık olsa bile zaman zaman meşgul çalabilir. Bundan dolayı Whatsapp veya kısa mesaj gibi alternatif iletişim sistemlerine hemen yönelmeniz çok mantıklıdır. Pazarlık yapan bir kadın değilim. Zaten söz konusu benim gibi hem bakımlı hem de güzel bir basyan olduğunda bunun lafının geçmesi bile ayıptır. Otellere gelen bir hatunum. Güvenli olması durumunda beylerin evleri de benim adıma her daim uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*