Sadece Gecelik Kalan Alsancak Travesti Heven

Her daim Alsancak Travesti olarak uzun süreli beraberliklere yok demeden erkeklerin kesinlikle mutlu olmasını sağlamak benim en temel görevim olarak dikkat çeker. 

Ben Heven. Travesti Alsancak kadınlarının arasında farklı özelliklerim sayesinde öne çıkan bir hatunum. 24 yaşındayım. Yani birçok farklı bayan ile kıyaslandığı zaman hiçbir şekilde yaşlı değilim. Tabi ki bu durum seks sırasında daha yüksek bir performans göstermek anlamına gelir. Boyum 1,75 ve kilom ise 56. Sadece gecelik olarak tanımlanmış beraberliklerimi sunarken bunun haricinde ise kalmadığımı ifade etmem lazım. 

Gece Boyunca Size Yatakta Hizmet Edeceğime Emin Olabilirsiniz

Seks süresinin çok uzun olması alınacak olan hazların da fazla bir şekilde ortaya çıkması dAlsancaktir. Bundan dolayı Travesti Alsancak olarak her zaman gecelik kalan bir kadınım. Bundan dolayı ücretim biraz daha yüksektir. Ancak alınacak zevklerin hiçbir şekilde bir sınırı söz konusu değildir.

Bu tip bir beraberlik için mutlaka oteller tercih edilmelidir. Bunun da yıldızlı ve güvenli olması şarttır. Tabi ki ücretin size ait olduğunu da hemen eklemem gerekiyor. Özellikle yapacaklarımın arasında aklınıza gelebilecek olan her şey vardır. Buna göre oral, anal, ön sevişme, farklı fanteziler, değişik pozisyonlar sayesinde adeta kendinizden geçebilirsiniz. 

Tek bir kuralım vardır ve bu da kondom kullanımı olarak dikkat çeker. Sağlık çok büyük bir önem arz eder beyler. Bunun yanı sıra özel seks oyuncaklarımın da bulunması sayesinde cinsel beraberliklere bunlarla farklı tatları katmak her daim mümkündür. Böylelikle karşılıklı bir biçimde eğlenebilir ve aynı zamanda orgazmın tadını sonuna kadar çıkarabiliriz.

Pazarlıksız ve Elden Ödeme Şartımı Unutmayın

Her Travesti Alsancak gibi ödeme konusunda ifade etmek zorunda olduğum belli başlı birtakım kurallarım vardır. Bunların arasında paranın anında ve peşin olarak ödenmesi ilk sıradan gelir. Elden alırım. Aynı zamanda pazarlık kabul etmem. Tabi ki TL şeklinde olması gerekiyor. Ne kadar süre ile benle seks yaparsanız ödeyeceğiniz paranın miktarı da ona göre değişir. Hızlı şekilde arayarak randevunuzu alabilirsiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*