Öpüşen Alsancak Travesti Hazal

Öpüşerek sevişen Alsancak Travesti Hazal ben.  Arzuları yüksek bir kadın olarak dil dile öpüşmeden sikişmeye geçmiyorum beyler. Zira uzun süre öpüşerek tatmin olan bir kadın olduğum için aynı anda amcığımı da parmaklayabilirsin.

Seanslı ve saatlik hizmetlerimle günün her anında ereksiyonu yükselmiş olan beylere özel faaliyetler gösteriyorum. Otel veya ev fark etmeksizin beni sikmek istediğiniz herhangi bir yere çağırabilirsiniz. Zevkle ve büyük bir istekle geleceğimden emin olabilirsiniz.

Amımda Hazza Ne Dersin?

Amımdan haz damlalarını yalamak ve içine girmek için önce dudaklarınla keşfetmek ister misin tatlım? Birkaç saniye içinde ıslanan ve gece boyunca genellikle zevkten sırılsıklam bir hatunum. Üstelik şekerim fışkırtarak boşaldığım için çok sayıda hayranım ve bağımlım olduğunu da söylemeliyim.

Amcığımın tadına bakmaya ne dersin? Daha önce tatmış bir kadın olduğumu da bilmelisin. Zira parmaklama sonrasında ağzıma veren veya sikiş üzerine amıma girdikten sonra ağzıma veren beylerin neden bu kadar zevke geldiğini anlıyorum.

Sen de bu zevk bloğuna katılmak istiyorsan şekerin hemen benden randevu almaya ne dersin?

23 yaşında ve uzun boylu bir Alsancak Travesti güzeliyim. Orta boylarda bir kadın olarak aynı zamanda balık etli olduğumu da bilmelisin. Uçları dimdik olan meme başlarım tatlı bir pembeliktedir ve sarkmalar yoktur. Avuçlarınla kavramak ve saatlerce emmek ister misin? Bir yandan da vajinamı parmaklar, anüsümü parmağınla açarsın?

Zira oldukça dar girişlerim olduğu için sikmeden önce ıslatmak ve rahatlatman, daha randımanlı sürüş keyfi almanı sağlayacaktır şekerim.

Ağzıma Bal Akıtmaya Ne Dersin?

Ağzıma bal akıtmak ve zevklerin en özel anlarını yaşamak istiyorsan hadi şekerim, sırılsıklam hazlar için seni bekliyorum.

163 boyundayım ve dolgun memelerimle birlikte 59 kilodayım. Kalçam, sık spor yapmaktan ve bolca dans etmekten dolayı oldukça kıvraktır. İster aletini sürte sürte zevk akıt istersen içine girerek zirvenin tatlı tonlarını keşfet.

Profesyonel bir Alsancak Travesti hatunu olarak zevk üstüne zevk yaşatmadan bırakmıyorum. İster evinde ve sıcak yatağında eni ağırlayabilir ister kaldığın otele çağırabilirsin. Yeter ki sikin kalkmış olsun ve yeter ki beni defalarca becermek iste tatlım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*