Kıvırcık Saçlı Alsancak Travesti Bayan Pelin

Selam! Kıvır kıvır Pelin karışında.. 24 yaşındayım. Aslında Orduluyum ama uzun süredir Alsancak’da ikametgâh ediyorum. Alsancak Travesti arayan kaliteli beyefendiler için hizmetinizdeyim. Yapman gereken, yalnızca bana telefon numaram üzerinden ulaşmak! Sonrasında beni yaşayabilirsin. Sen kendini bana bırakırsan, ben de kendimi sana bırakırım ve büyülü atmosferimizde kayboluruz.

Benimle Gerçek Ve Doyumsuz Bir Randevuya Çıkar Mısın?

Doğal kıvır kıvır saçlarım nedeniyle, kendime kıvır kıvır Alsancak Travesti Pelin dAlsancakten hoşlanıyorum. İstersen senin aklında da bu şekilde kalabilirim. Beni etkilAlsancak için yalnızca dürüst ve gizemli olmalısın fakat bu gizem, bir şeyleri saklamak değil! Karakterindeki özelliktir. Yalnızca bana sergilediğini göstermelisin. Eğer bunu hissedersem, ben de sana gizemli yanımı gösterebilirim. Sırların varsa bunu baştan söyle.. Sonrasında istemeyeceğim sırlar duymak istemem. Sadık ve dürüst bir yapıya sahip değilsen benim için geri planda kalırsın. 

Seninle özel anlarımızda sohbet edebiliriz. Kaliteli vakitler geçirmemiz mümkün. Her daim seni fethetmek isterim. Elde edilmesi zor olsan bile, seni elde etmeye çalışacağımdan emin olabilirsin. Kullanabileceğim birçok silahım var. Ne kadar zor bir erkek gibi davransan da seni elde etmek için yapamayacağım hiçbir şey yok.. Dürüstlük ve sözünün eri olmak benim için önemlidir. Kendim sağlam bir zihniyete sahip olduğumdan dolayı karşımdaki partnerde de aynı özelliği görmek isterim. Beni kendine bağlama, aşık etmek gibi düşüncelerin olmasın. Çünkü bunları hiç sevmem. Alsancak Travesti ben, sadece ana odaklanırım ve anı yaşarım. Sonrasında birbirimizi unuturuz. Yani yapman gereken beni yaşamak, beni hissetmek daha fazlasına çabalamam.

Zevklerim vardır. Eminim senin de öyle! Olup, olmadığını anlamak için davranışlarını vücut dilinle beraber çözmeye çalışırım. Gerçek bir centilmene karşı asla karşı koyamam. Hemen elde edebileceğim sıradan erkeklerle ilgilenmem. Telefon numaram profilimde ve bana ait fotoğraflarımı inceledikten sonra benimle tanışabilirsiniz. Görüşebiliriz. Harika randevu da bir arada olabiliriz. Seninle yapacağım her şeyde romantizme yer vereceğimi bilmelisin. Sohbetimizde, birlikteliklerimizde aklındaki düşüncelerden kurtulmanı sağlayacağım. Acele et ve beni hemen ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*