Hiçbir Zaman Kondom Şartı Olmayan Çimen

Prezervatif olmadan seks yapmanın tadını çıkarmak isteyen beyler benim gibi harika bir Alsancak Travesti kadını ile iletişim kurarak bunu sonuna kadar sağlayabilirler. Bana ulaşmak ise kesinlikle çok kolaydır. 

Sekste sınırların olmaması beylerin kesinlikle rüyası. Ben Alsancak Travesti Çimen olarak işte bu rüyayı gerçek yapabilmek için buradayım. Çünkü kondom kuralım söz konusu değildir. Maksat haz almak ise o halde buna gerek yok diye düşünüyorum. 32 yaşında, bakımlı, seksi ve olgun bir hatunum. Kafa yapımızın uyuşması halinde benden alacağınız hazların kesinlikle çok fazla olacağını rahatlıkla ifade etmem lazım. 

Kondomsuz Hazzın Tadını Sonuna Kadar Almak Mümkün

Beraberliklerimin sınırlar olmadan yaşanması siz değerli beylerin kesinlikle çok daha mutlu olması dAlsancaktir. Alsancak Travesti olarak kondom kullanım şartına sahip bir bayan değilim. Bu da beylerin engel olmadan yüksek seviyeli haz alması dAlsancaktir. Zaten her daim bakımına önem veren, temizliğini aksatmadan yapan bir kadın olduğum için bu konuda içiniz kesinlikle rahat olmalıdır. Sizi pişmanlığa uğratmam.

Tamamen sınırlardan bağımsız ve kuralları olmayan bir bayanım. Bunun anlamı ise canınızın istediği her şeyin yapılabilmesidir. Akla gelenlerin arasında tabi ki ön sevişme, vajinal beraberlikler, oral vardır. Ben bunların da dışına çıkarak anal gibi en büyük hazları sunan bir seksüel ilişkiyi de yaşamasını çok iyi bilirim. Bu konuda yeterince deneyim sahibi bir kadın olduğumdan sizi mutlu edebilirim. 

Aynı zamanda cana yakın bir bayanım. Öyle aceleci bir şekilde hareket etmem. Anın tadını en sonuna kadar ve hissede hissede çıkarmak benim temel özelliklerimden birisidir. Bu sayede müşterilerimin benden memnun olmadan ayrılması gibi bir durum söz konusu olamaz. 

Seks ve Fazlasını Sunarken Randevu Sistemimi Unutmayın

İki farklı şekilde Alsancak Travesti randevularımı veririm. Bunlardan birisi artık klasik haline gelmiş olan telefon aramasıdır. Belli zamanlarda çalışmış olduğumdan bazen yanıt alamayabilirsiniz. Böyle hallerde kısa mesaj yollayabilirsiniz. Size geri dönüşü sağlarım. Bundan farklı olarak var olan Whatsapp hattım üzerinden de iletişimi hiçbir sorun olmadan kurabilirsiniz. Bu sayede seks ateşinde yanmak hiç de zor olmayacak. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*