Her Zaman Bakımlı Olan Alsancak Temiz Neslişah

Güzel ve bakımlı bir Alsancak Travesti ile beraberlik yaşamak artık sizin için hiçbir şekilde çok zor değil. Sahip olduğum özelliklerim sayesinde tüm beklentilerinizi en sonuna kadar karşılamasını bilirim. 

Adım Neslişah sevgili beyler. 26 yaşında bakımlı bir Travesti Alsancak kadınıyım. Özellikle temizlik ile hijyen konusunda titizim. Zaten bu özelliğim sayesinde özel beylerin taleplerine evet derim. Sekse olan bakış açım her daim karşılıklı haz ilkesine göre hareket etmek şeklindedir. Bu da beni tercih edecek olan erkeklerin mutlu olması dAlsancaktir. Bu ve fazlası için arayınız beyler. 

Misler Gibi Kokan Vücudumun Tadını Çıkarın

Beylerin en çok şikayetçi oldukları konuların arasında her zaman kötü koku öne çıkar. Böyle bir durumun yaşanması erkeklerin içinde var olan seks arzusunu da hemen yok eder. İşte rahatsız edici olan bu kötü anla karşı karşıya kalAlsancak için benim gibi bir Travesti Alsancak kadınını tercih etmek daha mantıklı olacak. Nedenini ise hemen ifade edeyim. 

Her şeyden önce bakımını günlük bir biçimde yapan bir kadınım. Bunun detaylarının arasında her gün duş almam öne çıkar. Bundan farklı olarak özellikle özel kokularımı sürerim. Bunların tümü pahalı olmasının yanı sıra beylerin aklını da başından alır. İşte bu yüzden her zaman temiz bir hatunum.

Gelelim vermiş olduğum hizmetlerime. Bunların arasında oral ve ön sevişme çok harika bir biçimde yapılırken bundan alınmış olan hazların hiçbir tarifi ise yoktur. Bunun yanı sıra kondom olması durumunda anal sekse de yok demem. Ancak beylerden ricam bunu çok acı verici bir biçimde yapmamaları. 

Anlık Aramalarla Bana Ulaşabilirsiniz

Ulaşılması öyle çok zor olan bir Travesti Alsancak değilim. Çünkü her zaman açık ve kullanımda olan telefon numaram üzerinden benimle anlık bir biçimde iletişimi kurabilirsiniz. Zaman almamasının yanı sıra çok basittir. Mesaj yollamak da seçeneklerin arasında bulunur. En güzel otellerde ve beni iyi bir biçimde ağırlayacağınıza eminim. Bu sayede seks ateşinde yanmak kesinlikle çok da zor olmayacak. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*