Güzel Fiziğe Sahip Seksi Alsancak Travesti Asya

Mükemmel vücuda sahip bir bayan Alsancak Travesti olarak her zaman beylerin tüm taleplerine karşılık verir ve onları doyururum.

Adım Alsancak Travesti Asya. Kesinlikle en özel bayanlardan birisiyim. 24 yaşındayım ve boyum tam 1,85. Kilom ise 55. Mankenden pek bir farkım yoktur. Cinsel beraberliklerde belli başlı kurallarım vardır. Bunların sağlanması durumunda beyleri mutlu etmesini iyi bilirim. Harika fiziğimin tadını çıkarmak için anında iletişimi sağlamanız yeterlidir. 

Vücudum Aklınızı Başından Alacak

Seks yapmak isteyen beyler için her daim en iyi ve en ideal kadın benim. Tabi ki bunun nedenlerini birçok kişi merak ediyor. Kesinlikle genç bir hatunum. Bu bile başlı başına yeterli bir sebeptir. Çünkü sektör teyze kaynıyor. Birçok yaşlı kadın bu hizmeti vermekte. Ben ise daha gençliğimin baharında, harika fiziğe sahip ve aynı zamanda azgın olan bir hatunum. Bunun haricinde sahip olduğum vücudumun güzel olması da sizler için çok büyük bir kazanım dAlsancaktir. Böylelikle daha ilk andan itibaren baştan çıkmanız mümkündür. 

Güzel Beraberliklere İmza Atabiliriz

Seks konusunda deneyimli bir Alsancak Travesti kadını olduğundan beylerin tam olarak nasıl mutlu olacaklarını çok iyi biliyorum. Onlar için hazırlamış olduğum değişik birçok sürprizim vardır. Oral seks yaparken bunu deep throat şeklinde gerçekleştiririm. Yani boğazıma kadar sokabilir, bu sayede beni inletebilirsiniz. Hatta toplarınızı da sokmanız sayesinde daha büyük hazların karşılıklı bir biçimde alınması mümkündür.

Hiçbir zaman anal beraberliklerimin bulunmadığının altını çizeyim. Çünkü bu benim zevk aldığım bir şey değildir. Ancak bundan farklı olarak kalan ne kadar fantezi ve pozisyon söz konusu ise bunların tümü gerçek olabilir. En önemli olan şey ise sizin ne kadar istekli olduğunuzdur. Ben her daim azgınım. Size göre hareket eder ve ayak uydururum. 

Her daim Kondom Şartım Vardır

Alsancak Travesti hizmetlerimde kondom şartım söz konusu olmasından dolayı beylerin bunu hem unutmaması hem de buna dikkat etmesi gerekiyor. Yoksa görüşme olmaz. Israr eden beyleri de en kısa süre içinde engellerim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*