Genç ve Dinamik Seksi İzmir Alsancak Travesti Deniz 

Seksi çok seven İzmir Alsancak Travesti Deniz benim adım. 27 yaşında, dinamik bir kadınım. Seksi her zaman sınırlar ve limitler olmadan yapan bir kadınım. Özellikle pozisyon zenginliği konusunda beklentileri sonuna kadar karşılarım. Güzelliğim sizin başınızı döndürecek. Tüm bunlar ve fazlası için aramanız yeterli olacaktır. Böylelikle beraber yanabiliriz. 

Bakımlı ve Hoş Bir Kadınım

İzmir Alsancak Travesti olarak her zaman beylerin tüm isteklerine yanıt veririm. Bunun yanı sıra sahip olduğum özelliklerim ise şöyledir;

  • Sadece para için değil, aynı zamanda karşılıklı haz adına bu işi yapan bir bayanım.
  • Bunun yanı sıra bakımlarımı ihmal etmem gibi bir durum söz konusu olamaz.
  • En güzel ve beyleri kışkırtan kokuları sürerim. Böylelikle buluşma anında daha en başından kendinizden geçmiş olursunuz.
  • Spor yapan bir kadınım. Vücudum böylelikle sekse her daim hazırdır. Her türlü farklı pozisyonun gerçek olması mümkündür. 

Bu özelliklerim ile tüm beylerin aklını başından alırım. Hemen randevu almak için sadece aramanız yeterli olacaktır. 

Sekse Bayılıyorum

Seks benim için hayatın tam olarak kendisidir. Bundan dolayı söz konusu cinsellik olduğundan hiçbir sınır koymam. İzmir Alsancak Travesti bu da beylerin aklını başından almak için yeterli olacaktır. Azgın bir hatun olduğum için özellikle ön sevişme gibi bir hizmeti veririm. Hatta bunun süresinin çok uzun olmasına dikkat ederim.

Oral olmadan beraberliklerin yaşanması hiçbir anlam ifade etmez. Bu konuda çok deneyimli olduğumu rahatlıkla görebilirsiniz. Ancak bilmeniz gereken şey anal sekse meraklı olmadığımdır. Hatta bazı beyler bunun için fazladan para talep ediyor. Buna rağmen ilgili teklifi kabul etmem. Bunun haricinde kalmış olan bir kuralım ise yoktur. 

Arayın ve Buluşalım

Cinsel anlamda tatmin olmak ve felekten bir gece çalabilmek için hemen beni aramanız lazım. Zaten buna göre telefonum her daim açıktır. Elbette kibar bir biçimde konuşmanız kesinlikle mühimdir. Bunun yanı sıra buluşma yeri olarak genellikle oteller benim için ideal olacaktır. Benzer özelliklere sahip olan farklı apartlara da gelme hususunda hiçbir sorun yoktur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*