Cesur Alsancak Travesti Kedicik Cansu

Selam, yakışıklı! Ben Cansu. Uzun ve keskin tırnaklarım olduğundan dolayı cesur kedicik olarak tanınıyorum. Ama bu seni korkutmasın! Daha çok heyecanlandıracağından eminim. Doğruca bana gel.. Çok fazla beni bekletme! Alsancak Travesti profilimle aramanı bekliyorum:) 

Tatlı Kaçamaklar Senin de Hakkın!

Yoğun iş hayatı, kalabalıklar, günlük stres, ev telaşı vs. Hepsi üstümüze üstümüze geldiği zaman biraz kendinize vakit ayırmak isteyebiliriz. Günün yorgunluğunu alabilecek, eğlenceli ve kalabalığı bir kenara bırakıp yalnızca özel anlar geçirebileceğin bir partner arıyorsan evet buradayım! Çok doğru profildesin.. Senin de çok doğru bir karar verdiğinden eminim. Cesur kedicik Cansu, seninle büyülü bir atmosfere çıkmaya hazır! Rotamızı, birlikte benim atmosferime çevirebiliriz. En özel dakikalar, en özel anlar, mükemmel birliktelikler ve asla pişman duymayacağımız anlar için hemen beni ara.. 

Alsancak Travesti olarak, yorgunluğunu alabilecek masajlar yapabilirim. Sana güzel şeyler anlatırım. DeneyimlAlsancak istediklerin varsa birlikte eneriz. Yani baştan söylediğim gibi iş stresinden ve yoğun kalabalıktan uzaklaşıp, kendini benim kollarıma bırakırsan asla pişman olmazsın. Kendime, fiziğime, görünüme ve kıyafetlerime çok önem veriyorum. Spor yapmadığım halde, mükemmel bir fiziğim var. Uzun bacaklarım, ince belim ve kıvırcık saçlarımla hiçbir şey söylemesem bile bana doğru geleceğinden eminim. Alsancak Travesti

Kendimi uzun uzun anlatmak, sürekli kendimden bahsetmek ya da sürekli seni dinlAlsancak istemem. Ne demişler, az laf çok icraat. Ben de icraat seviyorum. Yani tatlı sohbetler edebiliriz. Ama bunu uzatmanın bir anlamı yok.. Çok daha güzel vakitler geçirmek varken! Sen de istiyorsan, profilimde telefon numaram bulunuyor. Numaram bana ait ve telefonun ardında ben buluyorum. Fotoğraflarım gerçek. Çok daha canlısını görmek istiyorsan arayabilirsin. Ben senin aramanı bekliyorum ve arayacağından o kadar eminim. Şimdiden seninle getireceğim saatler için sabırsızlanıyorum. Sen de aynı heyecanı hissettin. Şimdiden söyleyeyim, ben seçiciyim. Nazik insanları seviyorum. Bana nazik davranılması hoşuna gider. Kaba saba insanlar, genellikle dikkatimi çekmez ve tekrardan görüşmek istemem. Sen de benim radarımdaysan, ne duruyorsun arasana:)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*