Çekik Gözlere Sahip Alsancak Travesti Beyza

Güzelliğim ile dillere destan olan ve her zaman dikkat çeken bir Alsancak Travestiıyım. Bu anlamda harika beraberlikleri yaşayarak günün yorgunluğunu benimle beraber sonuna kadar atabilirsiniz. 

Adım Alsancak Travesti Beyza. Bakımlı, seksi ve aynı zamanda çok güzel bir hatunum. Özellikle gözlerimin biraz çekik olması dikkat çeker. Ancak yabancı olmadığımın hemen altını çizeyim. Tam bir seks manyağıyım. Bunun nedeni ise libidomun çok yüksek olmasıdır. Bu da hem benim hem de sizin harika hazları alması dAlsancaktir. İşte bunun için yapacağınız şey özel numaramı aramak olacaktır.

Ateşimle Yakar Tenimle Tatmin Ederim

Özellikle beylerin en çok merak ettiği konuların başında gelen fiziki özelliklerimden hemen bahsetmek lazım. 26 yaşında ve son derece genç bir kadın olduğumu hemen net olarak ifade edeyim. Boyum 1,65 ve kilom ise 54 şeklinde dikkat çeker. Siyah saçlıyım. Ayrıca vücudum kesinlikle çok dolgundur. Sahip olduğum çekik gözlerim sayesinde son derece egzotik olan bir havam vardır. 

Cinsel beraberliklerimi sunarken beylerin istekleri doğrultusunda hareket ederim. Kesinlikle en azgın Alsancak Travesti kadınlarının arasında yer alırım. Bu sayede yapacağımız seks daha çok haz ve seks dAlsancaktir. Tabi ki birtakım kurallarımın olmasından dolayı bunları unutAlsancak lazım. Anal sekse karşı bir kadınım. Kondom olmadan beraberliklerimi yaşamam. Bunun haricinde her şey serbesttir.

Temizlik benim adıma en çok önem arz eden konuların başında geliyor. Duşumu günlük olarak alırım. En güzel kokularımı sürer ve o şekilde sizin karşınıza çıkarım. Bunun yanı sıra aynı şekilde beylerin de biraz özenli olarak gelmesini istiyorum. Bu sayede karşılıklı beğeni çerçevesinde harika anları yaşayabiliriz. 

Çılgın Beraberliklerle Sizi Doyuracağım 

Otellerde seks hizmetimi sunan bir Alsancak Travesti olduğumdan benim için ilk seçenek her daim bu tesislerdir. Ancak bunlarla sınırlı olan bir skalam yok. Bunun haricinde her zaman apatlara da gelirim. Konforlu ve güvenli olması temel kuralların içinde bulunur. Pazarlık veya benzeri bir durumun ortaya çıkması ise olamaz. Bunu kabul etmem. Ayrıca kibar olmayan beylerin benden çok uzak durmalarını istiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*