Alsancak Travesti Bayan Güzel Gözlü Sibel

Selam, tatlı çocuk! Ben güzel gözlü ve iddialı Sibel.. Karşındayım beni hisset ve yaşa! Alsancak Travesti profilimde seni bekleyen çok fazla şey var. Eğer sende heyecanlıysan ve daha fazla beklAlsancak istemiyorsa neden duruyorsun? Hemen beni ara ve sınırsız dünyama gel..

Özel Zevklerimi Görmek İster Misin?

Kendimi uzun uzun sana anlatırken, aynı zamanda küçük hareketlerle sana dokunmak hiçte fena olmaz sanki! Ne diyorsun? Hoşuna gider mi senin? Ya da istersen bedenlerimiz birbirine temas ederken kulağımıza fısıldadığımız tatlı sözlerle de tanışabiliriz. İtiraf ediyorum Alsancak Travesti hizmetim için şimdiden heyecanlandım. Aynı duyguları yaşadığımızı düşünüyorum. O zaman neden nasıl gibi soruları bir kenara bırak ve hemen beni ara!

Peki, Alsancak Travesti güzel gözlü Sibel kim? Senin için nasıl sunumlar yapacak? Kafanda bu ve buna benzer birçok soru işareti olduğunu biliyorum. Hiç merak etme hepsini cevaplayacağım. İnatçı yapımla tanınırım. Fakat bu durum, seni korkutmasın. İkimiz için de keyif verecek birlikteliklerde inatçı yapım devreye girmiyor. Bir şeyi kafaya koyduğum da illaki gerçekleştirmem gerekir. Zevklerim burada önceliğimdir. Terazi ve aslan burcu erkekleri ile harika bir uyum yakalarım. Ancak eğer ki sen kendine güveniyorsan, terazi ya da aslan burcu erkeği olmana gerek yok Uyumumuz bize yetecektir. 

Korkusuzum. Kolay kolay eskiye takılı kalmam. Her zaman için ileriye dönük düşünürüm. Bu yüzden eskiyi bırakıp, geleceksen benimle birlikte olmalısın. Kafanda eskiler varsa ben senin için yara bandı olamam. İlişkilerde önceliğim tutkudur. Beni benden tanımanı isterim. Seninle beraber harika yerler keşfedebiliriz. Güzel yAlsancakler yaparız ve aynı zamanda güzel zevkler yaşarız. Güzel olan her şey benim ilgimi çeker. Eğer senin de güzel olan her şey ilgini çekiyorsa, bence vakit kaybetmeden hemen profilimdeki numaradan bana ulaş.

Travesti arayan kişiler için öncelik tip değil güzellik, saygı, sevgi ve sadakattir. Baktığımız zaman bu özelliklerin her birini taşıyorum. Sen de kendine güveniyorsan, saygılıysan bana karşı değer vereceğini düşünüyorsan ve birlikte geçirdiğimiz güzel anlar da keyifli bir deneyim yaşayacağını düşünüyorsan hemen numara üzerinden bana ulaş. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*