Alsancak Kumral Travesti Bayan Ayla

Selam! Alsancak Travesti arayan beyefendiler için günün hangi saatinde benimle iletişime geçerseniz geçin her zaman için hizmetinizdeyim. 25 yaşındayım. Uzun süredir Alsancak’da yaşıyorum ve fazlasıyla tecrübeliyim. Sen de kendinden eminsen, bir telefon kadar uzağındayım. Hemen beni arayarak, eğlenceli sohbetler içerisine dahil ol.. 

Uyumlu Ve Doyum Verici Anlara Hazır Mısın? 

Uyumlu ve fazlasıyla doyum verici anlar, şimdiden ikimizi de heyecanlandırmaya başladı biliyorum. Beni daha fazla bekletme ve hemen ara! Gözlerinin içine bakarak kendimi sana anlatmak istiyorum. Uzun uzun kendimden bahsetmeyi çok sevmem aslında. Ama eğer sen beni dinlAlsancak istersen, anlatırım ya da beni yaşayarak hissedebilirsin. Tercih sana kalmış.. 

Dudak parlatıcısının yapışkanlığından dolayı çoğu kadın şikâyet eder. Ama ıslak görümlü dudakların, erkekleri cezbettiğini biliyorum. Fazlasıyla düzenliyim. Evim her zaman temiz ve güzel kokar. Bahaneye gerek duymadan aklından geçirdiğin her şeyi bana anlatmanı isterim. Kendi içinde itiraf edemediklerini benimle paylaşman hoşuma gider. Bu beni düşündüğünü gösterir ve fazlasıyla özgüvene sahip olmamızı sağlar. Sen benimle kendi içinde itiraf edemediklerini paylaşırsan, ben de sana küçük sırlarımı veririm ve harika birlikteliklerimiz doyumsuz anlara dönüşür. İşimi şansa bırakmayı sevmem. Her zaman Alsancak Travesti için atacağım adımlarda iddialıyım. Bu yüzden heyecanlıysan, tedirgin isen ne yaşayacağını bilmiyorsan, benimle geçireceğin saatler için küçük tatlı korkuların varsa baştan söyleyeyim her birini karşına çıktığım zaman sindireceksin. Senin için küçük hamleler hazırladım ve mükemmel zevklerim var. Bunların her birinin, seni heyecanlandıracağını da biliyorum. 

Yumuşak ve hoş kokulardan hoşlanırım. Her zaman için bakımlı ve mis kokulu olmalıyım. Sen benim yanımdayken, kokumla kendini kaybetmelisin. Karşımdaki insanın bakımlı olmasına özen gösteririm. Böylelikle birlikte yaşayacağınız özel anlarda sana fazla sana yakınlaşırım. Yani karşıma çıktığında kaba saba hareketler, bakımsız görünüm istemem. Bunun için öncesinde senden fotoğraf isteyeceğim. Fotoğraflarından ne kadar kaliteli bir beyefendi olduğunu anlarım. Tecrübelerimi sakın hafife alma! Alsancak Travesti olarak, aramanı bekliyorum. Eğer sen de, kendine güveniyorsan hemen beni ara ve seninle güzel birlikteliklere ilk adımımızı atalım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*