Alsancak Kıvırcık Travesti Bayan Jale

Benimle beraber geçirdiğin saatlerde, gençliğine dönüp yaşadığını hissedebilirsin. Henüz birkaç yıldır, Alsancak Travesti olarak hizmetinizdeyim. Kendimi önemsemeyi, abartmayı çok seviyorum. Bu yüzden, sana kendimi anlatırken nereden başlayacağımı bilmiyorum. Kısaca şunu söyleyebilirim ki, beni yaşayarak öğren!

Gerçek Bir Birlikteliğe Kim Hayır Diyebilir Ki!

Alsancak Travesti kıvırcık Jale burada! Sana kendimi uzun uzun anlatacağım. Beraber geçireceğimiz çok fazla zamanımız olacak.. Şimdiden bundan eminim ve garantisini veriyorum. Kıvır kıvır saçlarımı parmaklarınla oynarken, hem ben çok eğleneceğim hem de senin fazlasıyla keyif alacağını biliyorum. Cesurun ve atılganım. Benimle beraberken yalnızca vakit geçirmene odaklanırım. 

Daha önce aşık olmadım. Bundan sonra olacağımı da sanmıyorum. Peki, bunu neden söyledim? Benimle beraber büyülü anlar yaşadıktan sonra kafanda acaba aşık olur mu, peşimi bırakmaz mı, beni rahatsız eder mi gibi sorular olabilir. Net olarak söylüyorum ki, peşine takılmam ve seni rahat bırakırım. Ama şundan eminim, sen beni rahat bırakmayacaksın. Çünkü yaşadığın birliktelik, sana o kadar güzel bir haz verecek ki bunu hep yaşamak isteyeceksin. Haklı olduğumu söyleyebilirim. Çünkü başta belirttiğim gibi ben ne istediğimi biliyorum ve karşındaki insanında ne istediğini bilerek hareket ederim. 

Kıvırcık uzun saçlarım var. Kullandığım kokular sürekli değişebilir. Kitap okumaktan keyif alıyorum. Kitap okuduktan sonra film ya da dizi varsa izlemeyi severim. En sevdiğim dizi aşk-ı Memnu.. Bihter karakterine bayılıyorum. Bihter gibi tutkulu ve alımlıyım. Aman, sonumuz aynı olmasın:)) biliyorum, bunların her biri senin için önemsiz. Sen istiyorsun ki, Alsancak Travesti hizmetimle benimle gerçek bir randevuya çıkıp harika vakitler geçirmek. Tabii ki, bunları ben de istiyorum. Sadece kafanda bir profil oluşmasını istediğim için kendimden bahsettim. Daha çok bir arada olduğumuz zamanlarda seni tanımak istiyorum. Seni tanımak derken, oturup bana neleri sevip sevmediğini söyle anlamında değil. Seni, beden dilini kullanarak tanıyacağım. Ne dAlsancak istediğimi anladığını düşünüyorum. O zaman daha fazla beklemeyelim ve hemen beni ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*