Alsancak Alımlı Travesti Seda

Selam, ben Seda. 25 yaşındayım. Travesti Alsancak arayanlar için alımlı ve mükemmel fiziğimle beklentileri karşılıyorum. Sen de daha fazla vakit kaybetmeden beni benden tanımaya hazırsan hemen profilimdeki numaradan ulaş!

Benimle Birlikte Monotonluktan Uzaklaşmak İster Misin?

Monoton hayat, her zaman için sıkıcıdır. Günün her saatinde, her zaman aynı şeyleri yapmak yerine birazcık yaramazlığa bence kimse hayır diyemez. Ben monotonluktan asla hoşlanmıyorum. Farklı şeylere yönelim göstermekten keyif alırım. Mekanlara gitmek, farklı yerler görmek en büyük hobilerim arasında. Espri anlayışım, seni adeta kahkahalara boğabilir. Sıkıcı ve komik olmayan birini etrafında istemem. Bu yüzden sıkıcı ve komiksen benimle muhatap olman en baştan kaybetmene neden olur. Fakat kendine güveniyorsan, direk profilimdeki numaradan ulaşabilirsin. 

Travesti Alsancak arayan entelektüel, eğlenceli ve komik beyleri bekliyorum. Zekadan hoşlanırım. Zekâ benim için en seksi detay! Hırslıyımdır. Hırslarım gereği karşımdaki insanın da zeki olmasını isterim. Bu yüzden, etrafımdaki kişiler beni egolu zanneder. Ego savaşlarında her zaman için zirvedeyim. Tutkuyu benimle hissederken, zevkli doruklarında yaşamak adeta büyüleyici bir atmosferin içinde olmanı sağlar. Çözüm odaklıyımdır. Bu yüzden problemleri konuşmadan halletmekten keyif alırım. Yüzeysel olan hiçbir şey bana keyif vermez. Eğer ki problemlerin varsa ve beni yara bandı olarak görüyorsan direkt irtibatı kesmeni öneririm. Çünkü ben yara bandı değilim. Yeri gelir harika sohbetler ederiz. Yeri gelir sırdaşım olursun. Yeri gelir benimle farklı zevkler tadabilirsin. 

Güzel yAlsancakler yaparım. Duygusal filmler de beraber ağlayıp, beraber anın tadını çıkarabiliriz. Farklı şeyler deneyimlAlsancakten hoşlanırım. Cimri insanlardan asla hoşlanmam. Cimrilik benim için yalnızca maddi bir durum değil. Duygularını da gizleyen cimri insanlar olabiliyor. Eğer sende duygularını gizlAlsancakte cimriysen ben yanlış kişiyim. Bu yüzden farklı insanlarla irtibata geçmelisin. Kendine güvenmeni isterim. Kendine güveniyorsan, duygularını apaçık ortaya seriyorsan ve benimle birlikteyken tam anlamıyla sen olabiliyorsan hemen ulaş!  Travesti Alsancak arayan yakışıklı, geniş omuzlu, kumral ve esmer beyler profilimdeki fotoğraflarımın hepsi bana ait. Gerçek insanlarla muhabbet etmekten hoşlanırım. Sen de gerçeksen, beni ara:))

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*